Warsztaty
Systemowe rozwiązywanie niezgodności


Co mówią o nas nasz klienci

Paweł Dobek - dyrektor Produkcji w firmie MaxPol:

"Progress to jest jedno z najlepszych źródeł wiedzy dla wszystkich ambitnych Przedsiębiorców oraz dla wszystkich tych, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę i kompetencje. Szkolenia na najwyższym poziomie merytorycznym. Z czystym sumieniem polecam!"

Mariusz Kluz - kierownik jakości w firmie Elmex:

"Szkolenie z zakresu Audytu wewnętrznego pomogło nam uzyskać pryzmatyczną wiedzę w zakresie prowadzenia audytów oraz doskonalenia procesów. Szkolenie bardzo praktyczne, profesjonalne i wnoszące naprawdę sporą wartość dodaną"

Dariusz Mietnik - właściciel w firmie Organ:

"Szkolenie naszych pracowników pozwoliło nam podnieść wydajność pracy oraz przede wszystkim doskonalić niezgodności. Wprowadzony system audytów dzięki radą szkoleniowca świetnie się sprawdza w identyfikowaniu słabych punktów zanim dojdzie"

Rafał Król - Pełnomocnik ds. Jakości:

"Dzięki super szkoleniu poznałem wymagania normy i metodologię prowadzenia audytu, co pozwoliło mi wykazać doskonalić działalność firmy i uzyskać awans. Dzięki :)"


Systemowe rozwiązywanie niezgodności zdaniem auditora:


"Prowadząc setki auditów jakości w organizacjach, zawsze trafiam na powtarzający się problem, którym ma ogromy wpływ na wyniki oraz wydajność pracy firm. Organizacje nie eliminują źródeł niezgodności, występujących w organizacjach, przez co często problemy powracają ze zdwojoną siłą, co odbija się na całej firmie.

Właściciele i prezesie chcieli by, aby ich kierownicy, audytorzy oraz pełnomocnicy potrafili usuwać skutecznie niezgodności, lecz  można to zrobić, wyłącznie wtedy, gdy wyeliminuje się ich źródło.

Umiejętność systemowego rozwiązywania problemów to bardzo ważna kompetencja, którą pochwalić mogą się nieliczni. Pracując w jakości oraz audycie nie należy zapominać o ciągłym doskonaleniu nie tylko firmy, ale również siebie.

Polecam warsztaty z systemowego rozwiązywania problemów wszystkim menedżerom, kierownikom, audytorom oraz pełnomocnikom, dzięki tej kompetencji wszystkie problemy staną się łatwiejsze do rozwiązania, a raz wdrożone działanie będą w końcu skuteczne.


Również, Ty przekonasz się, że istnieje już opracowana metodologia wraz z narzędziami, która pozwala  rozwiązać każdy problem oraz wdrożyć skutecznie działania doskonalące, co dla wielu może się wydawać nie możliwe.


Według badań Instytutu Akademii Jakości, poprzez powtarzające się problemy organizacyjno jakościowe firmy trąca rocznie nawet 20% zysku."Daniel Lampart - Auditor wiodący systemów ISO 9001,
ISO 27001, AS9100/9120, ISO 14001, ISO 18001
realizujący audyty dla międzynarodowych
jednostek certyfikujących