Szkolenie

Audytor wewnętrzny ISO 9001:2015

Formy szkolenia: otwarte online, otwarte stacjonarne, zamknięte.

Terminy szkoleń otwartych dostępne poniżej, w formularzu zapisu.

Czas trwania szkolenia: 2 dni

Cena szkolenia: 1349 zł brutto


Cel szkolenia

Celem szkolenia jest koncentracja na właściwym zrozumieniu wymagań normy ISO 9001:2015 z punktu widzenia wdrożenia skutecznego systemu zarządzania jakością. Poznanie metodologii opracowywania i wdrażania dokumentacji systemowej w formie procedur, instrukcji i formularzy opartych o zarządzanie procesowe, na którym opiera się norma, a jest to dziś najskuteczniejszą formą organizacji pracy w przedsiębiorstwie oraz przeciwdziałania niezgodnością. Zrozumienie kluczowych procesów oraz zależności między nimi powala wprowadzić kluczowe, elementy poprawy jakości. Poznanie i umiejętność wykorzystania metodologii prowadzenia audytu wewnętrznego oraz zewnętrznego w tym umiejętność zaplanowania, przeprowadzenia i zamknięcia audytu. Szkolenie daje możliwość przećwiczenia przygotowania dokumentacji audytowej.Zalety odbycia szkolenia:

  •  Umiejętność opracowania dokumentacji systemowej, w tym Księgi jakości, procedur, instrukcji i formularzy
  •  Umiejętność identyfikacja procesów oraz ich optymalizacji pod względem organizacji pracy
  •  Umiejętność wdrożenia systemu zarządzania jakością w organizacji
  •  Znajomość i interpretacja wymagań normy ISO 9001:2015;
  •  Poznanie zasad zarządzania procesowego oraz umiejętność zastosowania dobrych praktyk z wykorzystaniem sprawdzonych  narzędzi i technik;
  •  Znajomość wymagań systemowego zarządzania jakością
  •  Wiedza z zakresu przygotowania planu realizacji poszczególnych obszarów procesowych wynikających z normy, doskonalenia i określenia niezbędnych zasobów • Znajomość wymagań systemowego zarządzania jakością
  •  Wiedza z zakresu przygotowania, przeprowadzenia i zamknięcia audytu
  •  Poznanie metodologii audytowania oraz przygotowania dokumentacji audytowej
  •  Przećwiczenie realnych sytuacji audytowych oraz zmierzenie się z problemami audytora w czasie realizacji audytu

Dofinansowanie

Czy wiesz, że możemy Ci pomóc pozyskać wsparcie finansowe na Szkolenie z równych programów Państwowych i Unijnych?

Wspieramy firmy i instytucje w uzyskaniu dofinansowań na szkolenia i kursy. Możesz oszczędzić nawet 70-100% kosztów dzięki dofinansowaniom.

Nasi doradcy wyjaśnią Ci jak wygląda cały proces ubiegania się o dofinansowanie szkoleń dla Twojej firmy i pracowników oraz pomogą Ci w przygotowaniu potrzebnych dokumentów. Skontaktuj się z nami.

Szkolenie zamknięte

Jeżeli chcesz zorganizować szkolenie zamknięte dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów i indywidualnej wyceny !

Szkolenie otwarte

Jeżeli chcesz zapisać się na szkolenie, skorzystaj z poniższego formularza
Termin realizacji szkolenia w danym miesiącu ustalany jest indywidualnie z uczestnikami po zebraniu grupy szkoleniowej. Jeżeli chcesz zapisać się na szkolenie, skorzystaj z poniższego formularza i wybierz miesiąc w którym chcesz wziąć udział w szkoleniu lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę kontakt.

Skontaktuj się z nami

Co mówią o nas nasi klienci

prev next