Szkolenie

  Aktualne zagrożenia cyberbezpieczeńśtwa

Formy szkolenia: zamknięte (online lub stacjonarnie)

Terminy szkoleń ustalane indywidualnie.

Czas trwania szkolenia: 1-2 dni

Cena szkolenia: ustalana indywidualnie.


Cel szkolenia

Współczesny biznes i praca opiera się na wielu mailach, programach IT i wiadomościach. Łatwo stracić czujność, otwierając przez przypadek drzwi cyberprzestępcom. Ryzyko ataków rośnie z dnia na dzień, a cyberprzestępcy są coraz bardziej przebiegli.

Szkolenie skierowane do każdej osoby, która na co dzień w swojej pracy korzysta z komputera, sieci oraz innych urządzeń z dostępem do Internetu. Szkolenie ma na celu zbudowanie świadomości oraz poznanie zabezpieczeń, a tym samym bezpiecznych sposobów pracy i unikania zagroże


Zalety odbycia szkolenia:

  • Wzrost świadomości zagrożeń cyberbezpieczeństwa, umiejętność rozróżniania rodzajów i sposobów ataku oraz rozpoznawanie podejrzanych wiadomości, stron, programów.
  • Uczestnik pozna własną rolę w procesie ochrony przed zagrożeniami cyberbezpieczeństwa oraz nauczy się odpowiednio oceniać stopień zagrożenia jak również dopasuje do niego odpowiednią reakcję.
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa i zagrożeń, podczas pracy zdalnej.
  • Szkolenie umożliwi podjęcie działań profilaktycznych, zabezpieczenia swoich działań, których celem będzie wyeliminowanie ryzyka, które potencjalnie może wystąpić w Firmie/Instytucji w związku z cyberprzestępczością.
  • Uczestnik szkolenia będzie wiedzieć jak i gdzie zgłaszać próby np.: ataku hakerskiego, jakie działania podejmować po identyfikacji zagrożeń.
  • Umiejętność wykrywania zagrożeń w praktyce przez uczestnictwo w pokazach różnych typów ataków hakerskich.
  • Uczestnik pozna zasady bezpieczeństwa w pracy i przetwarzaniem z danymi osobowymi. 

Szkolenie zamknięte

Jeżeli chcesz zorganizować szkolenie zamknięte dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów i indywidualnej wyceny !

Co mówią o nas nasi klienci

prev next