Szkolenie

Cyberbezpieczeństwo
i ochrona danych w
placówkach medycznych

Formy szkolenia: otwarte online, zamknięte.

Terminy szkoleń otwartych dostępne poniżej, w formularzu zapisu.

Czas trwania szkolenia: 2 dni

Cena szkolenia: 1097 zł brutto


Cel szkolenia

Dzisiejsza praca każdej placówki medycznej opiera się na wielu mailach, programach IT i danych pacjentów. Łatwo stracić czujność, otwierając przez przypadek drzwi cyberprzestępcom. Ryzyko ataków rośnie z dnia na dzień, a cyberprzestępcy są coraz bardziej przebiegli.

Szkolenie skierowane do każdej osoby, która na co dzień w swojej pracy korzysta z komputera oraz pracuje z danymi wrażliwymi dotyczącymi zdrowia, danych osobowych, ale też finansów czy danych kadrowych oraz ma dostęp do sieci oraz innych urządzeń z dostępem do Internetu. Szkolenie ma na celu zbudowanie świadomości oraz poznanie zabezpieczeń, a tym samym bezpiecznych sposobów pracy i unikania zagrożeń.Korzyści dla uczestników:

  • Wzrost świadomości zagrożeń cyberbezpieczeństwa, umiejętność rozróżniania rodzajów i sposobów ataku oraz rozpoznawanie podejrzanych wiadomości, stron, programów.
  • Uczestnik pozna własną rolę w procesie ochrony przed zagrożeniami cyberbezpieczeństwa oraz nauczy się odpowiednio oceniać stopień zagrożenia jak również dopasuje do niego odpowiednią reakcję.
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa i zagrożeń, podczas pracy zdalnej.
  • Szkolenie umożliwi podjęcie działań profilaktycznych, zabezpieczenia swoich działań, których celem będzie wyeliminowanie ryzyka, które potencjalnie może wystąpić w Firmie/Instytucji w związku z cyberprzestępczością.
  • Uczestnik szkolenia będzie wiedzieć jak i gdzie zgłaszać próby np.: ataku hakerskiego, jakie działania podejmować po identyfikacji zagrożeń.
  • Umiejętność wykrywania zagrożeń w praktyce przez uczestnictwo w pokazach różnych typów ataków hakerskich.
  • Uczestnik pozna zasady bezpieczeństwa w pracy i przetwarzania danych osobowych w tym danych wrażliwych.


Dofinansowanie

Czy wiesz, że możemy Ci pomóc pozyskać wsparcie finansowe na Szkolenie z równych programów Państwowych i Unijnych?

Wspieramy firmy i instytucje w uzyskaniu dofinansowań na szkolenia i kursy. Możesz oszczędzić nawet 70-100% kosztów dzięki dofinansowaniom.

Nasi doradcy wyjaśnią Ci jak wygląda cały proces ubiegania się o dofinansowanie szkoleń dla Twojej firmy i pracowników oraz pomogą Ci w przygotowaniu potrzebnych dokumentów. Skontaktuj się z nami.

Szkolenie zamknięte

Jeżeli chcesz zorganizować szkolenie zamknięte dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów i indywidualnej wyceny !

Szkolenie otwarte

Jeżeli chcesz zapisać się na szkolenie, skorzystaj z poniższego formularza
Termin realizacji szkolenia w danym miesiącu ustalany jest indywidualnie z uczestnikami po zebraniu grupy szkoleniowej. Jeżeli chcesz zapisać się na szkolenie, skorzystaj z poniższego formularza i wybierz miesiąc w którym chcesz wziąć udział w szkoleniu lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę kontakt.

Skontaktuj się z nami

Co mówią o nas nasi klienci

prev next