Szkolenie

Profesjonalna obsługa pacjenta

Formy szkolenia: otwarte online, zamknięte.

Terminy szkoleń otwartych dostępne poniżej, w formularzu zapisu.

Czas trwania szkolenia: 1 dzień

Cena szkolenia: 897 zł brutto/osoba


Cel szkolenia

Głównym celem szkolenia jest rozwój umiejętności komunikowania się z pacjentem, szczególnie w trudnych sytuacjach, a dzięki temu zbudowaniu kompetencji profesjonalnego zespołu obsługi pacjenta oraz wizerunku firmy.Korzyści odbycia szkolenia:

  • z perspektywy zarządzających: podniesienie jakości obsługi pacjenta; budowanie pozytywnego wizerunku przychodni w oczach pacjentów – w tym ograniczenie ilości skarg;

  • z perspektywy pracowników: ułatwienie im codziennej pracy; rozwój umiejętności interpersonalnych związanych z prowadzeniem trudnych rozmów – poprzez pokazanie i przećwiczenie konkretnych technik obsługi pacjenta.

  • Ponad to: umiejętność budowanie wizerunku rzetelnej i przyjaznej marki wśród pacjentów, kontrahentów i współpracowników;

  • Poznanie konkretnych sytuacji, z jakimi uczestnicy spotykają na co dzień w swojej pracy – przekazujemy praktyczną wiedzę o tym, jak zareagować na konkretny problem czy sytuację;

  • Realizacja różnego typu ćwiczeń, tak by uczestnicy mogli w praktyce zobaczyć jak dana technika czy metoda obsługi pacjenta działa.


Dofinansowanie

Czy wiesz, że możemy Ci pomóc pozyskać wsparcie finansowe na Szkolenie z równych programów Państwowych i Unijnych?

Wspieramy firmy i instytucje w uzyskaniu dofinansowań na szkolenia i kursy. Możesz oszczędzić nawet 70-100% kosztów dzięki dofinansowaniom.

Nasi doradcy wyjaśnią Ci jak wygląda cały proces ubiegania się o dofinansowanie szkoleń dla Twojej firmy i pracowników oraz pomogą Ci w przygotowaniu potrzebnych dokumentów. Skontaktuj się z nami.

Szkolenie zamknięte

Jeżeli chcesz zorganizować szkolenie zamknięte dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów i indywidualnej wyceny !

Szkolenie otwarte

Jeżeli chcesz zapisać się na szkolenie, skorzystaj z poniższego formularza
Termin realizacji szkolenia w danym miesiącu ustalany jest indywidualnie z uczestnikami po zebraniu grupy szkoleniowej. Jeżeli chcesz zapisać się na szkolenie, skorzystaj z poniższego formularza i wybierz miesiąc w którym chcesz wziąć udział w szkoleniu lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę kontakt.

Skontaktuj się z nami

Co mówią o nas nasi klienci

prev next