Diagnoza Cyberbezpieczeństwa w ramach programu Cyfrowa Gmina

Wykonamy dla Ciebie Diagnozę Cyberbezpieczeństwa w ramach programu Cyfrowa Gmina. Przeprowadzimy audyt Cyberbezpieczeństwa w zakresie Rozporządzeń KRI oraz KSC zgodnie ze standardami normy ISO/EIC 27001, który pozwoli ocenić stan Cyberbezpieczeństwa Twojej jednostki samorządowej.

Dzięki audytowi i diagnozie zidentyfikujemy, przeanalizujemy i ocenimy ryzyka, które mogą nie korzystnie wpływać na cyberbezpieczeństwo Twojej

jednostki. Mamy niezbędne narzędzia i wiedzę, aby zweryfikować, czy Twoja organizacja wykazuje wymaganą odporność i jest skutecznie

zabezpieczona przez wszelkimi ryzykami oddziałowującymi na poufność, integralność, dostępność i autentyczność przetwarzanych informacji oraz danych osobowych.

Jak się z nami pracuje?

 • Rozmowa

Telefonicznie, mejlowo lub na wideokonferencji doprecyzowujemy zakres zlecenia. Ustalamy najważniejsze fakty. W ten sposób przygotowujemy się do drugiego kroku.

 • Oferta

Przygotowujemy propozycję działań, które naszym zdaniem należałoby podjąć. Mogą być zupełnie inne niż to, o co nas zapytasz! Zawsze działamy z myślą o interesie klienta i tak też przygotowujemy ofertę - rekomendujemy i doradzamy, nie jesteśmy tylko biernymi wykonawcami.

 • Umowa

Praca pracą, ale papierologia musi być w porządku!

 • Harmonogram  i plan działania
  Naszym zdaniem klient musi być poinformowany, co, kiedy i dlaczego dzieje się z jego firmą. Dlatego współpracę zaczynamy od przygotowania harmonogramu, który dokładnie określi, czym będziemy się po kolei zajmować oraz planu, który to prezentuje.
 • Działamy!

Zaczynamy pracę, ale cały czas pozostajemy w kontakcie, by ustalać jej kierunek i dopasować się do Twojego biznesu i specyfiki branży.


Co Ty zyskujesz?


 • Konkurencyjną cenę współpracy
 • Bogate doświadczenie w projektach z cyberbezpieczeństwa. Usługę realizowaną przez specjalistów audytorów wiodących normy ISO 27001.
 • Opracujemy dla Ciebie kompletny raport z audytu, następnie dostarczymy go zgodnie z ustalonym sposobem dystrybucji.Na podstawie zebranych danych i informacji przygotujemy dla Twojej organizacji rekomendacje. Podpowiemy kierunek działań dla podniesienia poziomu bezpieczeństwa w Twoim Urzędzie Gminy oraz zaproponujemy jak zracjonalizować wydatki na bezpieczeństwo informacji.
 • Określimy poziom ryzyka związanego zagrożeniami dla procesów organizacji oraz ocenimy, które z nich mogą wywrzeć na nią najbardziej negatywny wpływ i jakie jest prawdopodobieństwo ich wystąpienia.

 

Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczące audytu, opracowania i wdrożenia dokumentacji i cenie?

Skontaktuj się z nami poprzez formularz lub zadzwoń i porozmawiajmy

Kontakt telefoniczny w zakresie audytu i wdrożeń: 739 002 162

Nasi Klienci                             Nasz certyfikat Jakości